העיסוי באתר כיף לי הינו באופן חד משמעי עיסוי מפנק מקצועי בלבד וללא כל אלמנט מיני מכל סוג שהוא !!!
 

עיסוי בחדרה

עיסוי הכי מקצועי בכפר סבא

מעסה פרטית בכפר סבא

לרצינים בלבד !!!

עיסוי בכפר סבא
עיסוי שוודי מרגיע ומשחרר לכל הגוף
שעה מלאה 
300 ש''ח


לא ניתן לקבל שירותי מין

עיסוי הכי מקצועי בכפר סבא
צפה במודעה

עיסוי מפנק טנטרי לנשים בלבד

עיסוי מפנק עד הבית.
עיסוי מקצועי מגבר לנשים במרכז
עיסוי שמנים מפנק מקצועי לנשים בלבד
עיסוי שמן חם מקצועי ומפנק.משחרר ומרגיע
ממעסה מנוסה ומקצועי לביתך/מלון


לא ניתן לקבל שירותי מין

עיסוי מפנק טנטרי לנשים בלבד
צפה במודעה

עיסוי טנטרה לנשים בלבד

עיסוי מפנק בכל הארץ

עיסוי מגבר חתיך ועדין

עיסוי משחרר לחוויה בלתי

נשכחת של הרוגע.

מטפל בקליניקה פרטית

אני מגיעה עד הבית על הלקוחה כל הארץ.

יש אפשרות לזוגות.

תומר.

 


לא ניתן לקבל שירותי מין

עיסוי טנטרה לנשים בלבד
צפה במודעה

עיסוי מפנק בראשון לציון

ספא של בראשון לציון

מזמין אתכם !!!
להתחדש במגוון רחב של טיפולים
לגוף ולנפש באווירה נעימה ומרגיה
מגוון סוגי מסאג'.


לא ניתן לקבל שירותי מין

עיסוי מפנק בראשון לציון
צפה במודעה

עיסוי מפנק בכפר סבא

עיסוי בכפר סבא
עיסוי שוודי, מרגיע ומשחרר לכל הגוף
שעה מלאה 
300 שח


לא ניתן לקבל שירותי מין

עיסוי מפנק בכפר סבא
צפה במודעה

עיסוי מפנק - חווית הרגעה ושחרור מתחים שאין דומה לה

תיאור: חווית עיסוי מפנק היא הדרך המושלמת להירגע ולשחרר מתחים מן הגוף והנפש. גלו מדוע עיסוי מפנק הוא הבחירה הנכונה לכולם.

תוכן: בימינו המהירים והמלאי לחץ, חשוב מאוד למצוא דרך להירגע ולשחרר מתחים. אחת  מהדרכים המובילות והנפוצות ביותר היא עיסוי מפנק. עיסוי זה מספק הרגעה ושיקום לגוף ולנפש.

עיסוי מפנק משלב טכניקות עיסוי שונות מכל רחבי העולם, כגון שוודי, תאילנדי, אבן חמה ועוד. כל טכניקה מטפחת את הגוף באופן שונה, ומטרתה המשולבת להעניק לך חוויה של הרגעה ושחרור מתחים.

עיסוי מפנק זה.

עיסוי מפנק הוא תומך ברעיונות החדשים והחשובים ביותר, כולל בחירת מוטות ורדיוסים.

המסה המרגיעה של כל הפריטים מאפשרת לך לערבב ולהתאים בכל אחד מהאזורים הקשורים.

 למי מומלץ לעיסוי מפנק ?

הליך זה יהיה שימושי הן כשיטה מרפא ומונעת. עבור אנשים בריאים, עיסוי מפנק יהיה הליך מצוין נגד לחץ, זה יסייע בהפגת המתח לאחר ימי העבודה.

השפעה מכנית על קצות העצבים ההיקפיים מגרה את מערכת העצבים, ומכריחה את הגוף לייצר אנדורפינים - הורמונים של אושר.

לעיסוי מפנק איכותי השפעה מורכבת על הגוף.

מה היתרונות של עיסוי מפנק ?

החיים שלנו מלאים בהפתעות, לרוב לא הכי נעימות. אנו יכולים לומר שכולנו התרגלנו זה מכבר להיות במצב של לחץ ואף למדנו בקושי להבחין עד כמה העצבים שלנו מתוחים. אולי קצב החיים המודרני מכתיב כללים כאלה, אך אין זה אומר כלל שיש לעקוב אחריהם ביסודיות. צריך להקל על המתח, ועיסוי מפנק הוא אחת הדרכים המהנות ביותר להילחם ביעילות בחרדות יתר.

מסאג׳ם כל סוגי עיסויים לכל הגוף ונשמה גם ליחיד וגם לזוג וגם במקום פרטי אצלכם. כל סוגי עיסוי גם לזוג וגם ליחיד. ללא מין מסאג׳ בתל אביב מגוון טיפולים ומעסות מוסמכות לטיפולי גוף ונפש כאב הוא הלם לא נעים, מעיק או חזק במיוחד המתרחש במהלך השפעות סופר חזקות או הרסניות על הגוף. בתהליך האבולוציה של העולם האורגני הכאב הפך לאות סכנה והפך לגורם ביולוגי חשוב המבטיח את שמירה על חיים ובריאות. לפיכך, לכאב ראשוני יש ערך הולם. הוא האמין שהוא קורה כאשר קולטנים ספציפיים מגורה. קולטני-נוי ספציפיים אלה (בעיקר קולטני-מכני הממוקמים בעור בשקיות המפרק. אותות לכאב ראשוני מועברים על ידי סיבים מיאלניים במהירות של 4-20 מילישניות למגוון רחב של מרכזי עיבוד. המסלולים העיקריים של כאב ראשוני הם: ספינו-רטיקולרי ועמוד השדרה. המסלול הספינתלמי הוא חדש מבחינה פילוגנטית בהולכה של כאב ראשוני. הוא מורכב משלושה נוירונים. הנוירון החושי הראשון, שגופו נמצא בגנגליון בעמוד השדרה, והדנדריט מסתיים עם הקולטן. האקסון של נוירון זה מסתיים בקרן האחורית של חוט השדרה בגוף ומנדנד את הנוירון השני של המסלול. הנוירון השני של דרכי השדרה-תלמיקה יש גוף בצד הקליטה. האקסון שלו עובר לצד הנגדי של קטע חוט השדרה ועולה כלפי מעלה ויוצר את מערכת השדרה-תלמית כחלק מהעמודים הרוחביים של חוט השדרה. לאורכו נתיב זה מפטר בטוחות במוח תא המטען- לתוך היווצרות הרשתית, אל גרעיני עצבי הגולגולת, ההיפותלמוס ... עם זאת, רוב סיבי המסלול מסתיימים בגרעין הגחון האחורי של השחפת התלמטית האופטית, על הדנדריטים של הנוירון השלישי של המסלול. : ספינו-רטיקולרי ועמוד השדרה. המסלול הספינתלמי הוא חדש מבחינה פילוגנטית בהולכה של כאב ראשוני. הוא מורכב משלושה נוירונים. הנוירון החושי הראשון, שגופו נמצא בגנגליון בעמוד השדרה, והדנדריט מסתיים עם הקולטן. האקסון של נוירון זה מסתיים בקרן האחורית של חוט השדרה בגוף ומנדנד את הנוירון השני של המסלול. הנוירון השני של דרכי השדרה-תלמיקה יש גוף בצד הקליטה. האקסון שלו עובר לצד הנגדי של קטע חוט השדרה ועולה כלפי מעלה ויוצר את מערכת השדרה-תלמית כחלק מהעמודים הרוחביים של חוט השדרה. לאורכו נתיב זה מפטר בטוחות במוח תא המטען- לתוך היווצרות הרשתית, אל גרעיני עצבי הגולגולת, ההיפותלמוס ... עם זאת, רוב סיבי המסלול מסתיימים בגרעין הגחון האחורי של השחפת התלמטית האופטית, על הדנדריטים של הנוירון השלישי של המסלול.

עיסוי תוכלו למצוא מטפלים מוסמכים עם תרגול רחב ושיטות משלהם הפעלות של כזה יעזרו לנרמל את תפקודי מערכת הדם, איברים פנימיים עיסוי מבוצעים ע"י מעסות ומעסים מנוסים כל סוגי עיסויים. ממעסות ומעסים עם ידיים חמות לכל הגוף ונשמה גם ליחיד וגם לזוג וגם במקום פרטי אצלכם. כל סוגי עיסוי גם לזוג וגם ליחיד.הפרסום הוא בתשלום. ללא מין כאב שרירים הכאב הנלווה להפרעות כלשהן במערכת התנועה, ככלל, הוא בעצם אופי שרירי, כלומר. אזור הטריגר (טריגר) להתרחשות מוקד של כאב הם שרירים הנמצאים בהיפרטוניות. שריר מקומי והיפרטוניזם, בתורם, הוא מחולל רפלקס פתולוגי שיכול לכסות את כל שרירי הגב. מדוע מתעוררת היפרטוניה בשרירים? הבה נבחן את המנגנון של היפרטוניה בשרירים בעזרת הדוגמה של עמוד השדרה בתשובה לשאלה זו, צריך לזכור את אחד מתפקידי עמוד השדרה - המקרה - שמטרתו לתפור את מבני חוט השדרה מפגיעות הקשורות לאוסטאוכונדרוזיס בעמוד השדרה או משינויים הרסניים אחרים. החוליות מתכנסות, ובגלל זה, ההתכתבות של המשטחים המפרקיים במפרקי הפנים מופרעת - יש חוסר יכולת של המנגנון המפרקי המפרקי של עמוד השדרה. עקב הפרעות במפרקים, יש ערבוב של תוצרי רקמות מניקוריים תוך-מפרקיים של הכורוס של הקפסולה. אז הם עצבניים והם אלה שמשמשים כחיישן של חוסר בריאות במפרק. בעת ערבוב במפרקים מתקבלים אותות במערכת העצבים המרכזית המודיעים כי נוצרים תנאים בעמוד השדרה לדחיסה, סחיטת מבני חוט השדרה והשורשים היוצאים ממנה, ברגע למערכת העצבים המרכזית. המערכת מקבלת אזעקת אזעקה כזו, הגוף לוקח על הרקע את התפקוד התומך והמוטורי של עמוד השדרה, ומציב מלכתחילה את תפקידו המגן. יטיל סד מנדן שרירים על האזור הפגוע. ככל שהאיום על חוט השדרה גדול יותר, השרירים מעורבים יותר בסד. לרוב, שרירים הממוקמים בסביבה הקרובה של הקטע הפגוע מעורבים בתהליך, כמו גם שרירי הגפיים, אשר, בתנועה, יכולים להחמיר את הבלוק. במפרקי עמוד השדרה. במקרים כאלה הכאב מקרין ל זרוע או רגל.

עיסוי מפנק במרכז, הינו תחושה עילאית וכן מסייעת בבריאות. גופנו סופג כל יום רעלים, אם  מזיהום האוויר, המזון , השתייה ועוד. כאשר מעסים בסוג העיסוי הדרוש, המעסה מעסה את מערכת הלימפה והרעלים יוצאים מהגוף. רעלים אלה, גורמים לנו לעייפות וכן, עור הפנים והגוף, יהיה חיוני יותר.  מחזור הדם יהיה יעיל ויזרום טוב יותר, באמצעות עיסוי מתאים, כאשר המעסה מבצע את העיסוי באמצעות שמנים ארומאטיים, יעסה בתנועות של לחיצה ועיסוי עמוק יותר כמו למשל עיסוי רקמות עמוק.

אם החלטתם באופן ספונטאני כי מגיע לכם להתפנק, זה הזמן לחפש עיסוי מפנק במרכז, אשר יגרום לכם לרגיעה כללית בגוף ובנפש עיסוי גורם מנוחה לשרירים, כאשר העיסוי עצמו, מגמיש את רקמות החיבור וגורם לגמישות בשרירים. עיסוי  באופן כללי, גורם לזרימה טובה של מחזור הדם וניתן למצוא מגוון רב של עיסויים שיוכל להתאים לכל אחד ואחת מכם. ישנם אנשים שיש להם קשיים בשינה ובאמצעות מסאז' מפנק באזור שבו הם גרים, יועיל להם לשינה בריאה וטובה יותר. גם ירידה בכעסים ובלחץ של שגרת היום, יום, ניתן יהיה להפיג באמצעות עיסוי נעים ומקצועי שתצאו ממנו בריאים בגוף ובנפש ורמת האנרגיה רק תעלה יותר.

      עיסוי מפנק. עיסוי מפנק. עיסוי מפנק.

עיסוי מפנק אצלי עם ביקור בביתכם הוא אפשרות טובה לחסוך זמן, אינכם צריכים לבלות שעות על הדרך, מכון העיסוי מפנק יגיע אליכם. ידיו של המאסטר הן ניידות, וקירות ביתכם יעזרו לכם להירגע ולנוח בנוחות באופן מושלם.
לא נדיר שמזמין עיסוי לעבוד במשרד. לעיתים קרובות, זו מתנה לבמאי מהעובדים. הבוס שמח מאוד עם מתנה כזו, באופן זמני, הוא הופך לאדיב ואסיר תודה על השאר במקום העבודה. נצלו את הרגע))) מוקצה חדר עיסוי, מותקן שולחן עיסוי. על בסיס כל הקודם זוכה, אנשי הצוות הולכים לעיסוי. יש שמחה, כוח, כושר עבודה גדל. באופן כללי, ישנם רק יתרונות.
אבל יש גם חסרונות. מסוכן להזמין מעסה לביתך. רמאי עשוי להסתתר מאחורי מסכתו של מעסה. זה מפחיד במיוחד כשאתה בבית לבד. השתמש תמיד בשירותיו של מטפל בעיסוי מפנק ומקצועי, ראה תעודות, ביקורות אישיות, כך שלמטפל יש טבלה, אתר מקודם שקיים יותר מחודש. בעיסוי מפנק פרטי קל לאסוף זיהומי עור, לבקש תיעוד רפואי.

עיסוי מפנק פרטי שונה ממכוני מחיר במחיר נוח, אך יהיה קשה לעשות הליכי ספא בבית, מכיוון שאין ציוד מיוחד, לעתים קרובות יקר. כשעבדתי במכון עיסוי, היה נוהל שנקרא עטיפה, היה מבחר גדול, לכל טעם. אתה יכול להתעטף באצות, שוקולד, מינרלים, מסכות גוף מיוחדות. מאפיין מובהק היה המיטה שבה הלקוח. שכב עטוף על מזרן מחומם מים ועיסוי מפנק קל. מיטה כזו עומדת כמו מכונית, אי אפשר להחזיר אותה הביתה. זה ההבדל בין עיסוי מפנק פרטי ומכוני יופי, אין מכשירים יקרים, אבל יש ידיים וידע, אדונים למלאכתם.

יש אנשים שלא יכולים לחיות בלי עיסוי מקצועי, יש להם חדר עיסוי מפנק מיוחד. המומחה רק צריך להגיע, אין צורך להביא איתך כלום, כל מה שאתה צריך לעיסוי מפנק נמצא בשפע. יש מקרה אחד שבאתי לביתי לעשות עיסוי מקצועי. הייתה קבוצה גדולה של צעירים, באותו יום עשיתי שבעה עיסויים

לחזור הביתה, זה תמיד סיפור, כנראה שהגיע הזמן לכתוב ספר. יש תוכנית כזו "בזמן שכולם בבית" היא נמשכת יותר מ -20 שנה, וכל פרק הוא סיפור, אין משפחות דומות. לכל משפחה יש את הערעור הייחודי שלה. עם עיסוי מפנק במקום, בהחלט לא תשתעממו.

רבים נותנים מתנות מהגן שלהם או יצירות מופת של אמנות קולינריה, חמוצים, פשטידות, לכל עקרת בית יש את הסוד שלה. ברגע כזה אני מרגיש כמו יקובוביץ ', בתוכנית "שדה הנסים", תמיד נותנים לו מתנות. מניסיון, הבנתי שבעלי חיים אוהבים אותי, הם אומרים לעתים קרובות איך חיית המחמד שלנו לא אוהבת זרים, אלא מתנהגת איתך כמו עם שלו.

פעם אחת נכנסה הנשמה בעקביו כשהלך לגדר גבוהה וחירשת, פתח את הדלת, וחתול בר גדול רץ לפגוש אותו, טס חזרה לרחוב בשבריר שנייה וסגר את הדלת לפניו. התברר שמדובר בגור אריה, הוא שמח להיפגש ורץ ללטף, שאתה לא יכול לספר עלי, מאיזו שמחה ליהנות, כל חייו עברו לנגד עיניו. עיסוי מפנק פרטי במקום הוא הרפתקה.

מה מיוחד בעיסוי מפנק?

גישה אישית - מטפלים מיומנים מתאימים את הטיפול בהתאם לצרכים האישיים שלך, כך שתוכל ליהנות מחוויה מותאמת ומפנקת במיוחד.

שילוב טכניקות - עיסוי מפנק משלב טכניקות עיסוי שונות, כך שהגוף מקבל טיפול יעיל ומקיף. בין הטכניקות שונות:

עיסוי שוודי: טכניקה זו משלבת שיטות גישה מהירות ואיטיות על השרירים, כגון הלכה, שטיחה וטחינה. המטרה היא לשפר את זרימת הדם ולהקל על כאבי שרירים. עיסוי שוודי הוא מהעיסויים המוערכים  ביותר מבין כל הטיפולים במרכזי הספא כמו חמאם ספא ברחובות. במהלך הטיפול  המעסה עושה שימוש בידיים, באמות ובמרפקים על מנת להרפות את האיברים שבגוף ובכך לשפר  את מצב הרוח כמו גם את המתחים השונים האצורים בו. אחד הדברים הנוספים בהם העיסוי  מטפל הוא המרצה של הדם, השבת האנרגיות והגדלת טווח התנועה של מפרקים שונים. אנשים מספרים כי רגע לאחר שיצעו מחדר העיסויים הם חשים שלוים  ונינוחים יותר,וישמחו להגיע לעוד עיסויים בספא ברחובות.

מהו מקור העיסוי?

מפתיע לגלות כי העיסוי השוודי התפתח  דווקא על ידי סייף, פר הנדריק לינג, בתחילת המאה ה18. הוא סיפר חיפש עיסוי שיסייע לו לאחר הפציעה במרפקים. הוא תפח בקלות סביב האזור הפגוע ונוכח לדעת שהפציעה מבריאה  מהר יותר. כהמשך לכך, עדכן ושלל את השיטה והחל לסחוף אחריו קהל תומכים. היום העיסוי  נודע בשם 'עיסוי שבדי'. הטכניקה התפשטה בעולם והגיע גם ספא ברחובות. לאצות הברית השיטה הגיעה באמצע המאה ה 19 ויושמה על ידי האחים טיילור שהוא גם רופאים. עיסוי שוודי משלב תנועות כמו ליטוף, לישה והנעות של הגפיים.

על יתרונות  הטיפול

ישנו שוני גדול בין שיטת הטיפול המערבית  לבין הרפואה המזרחית. הרפואה המזרחית לא משתמשת בתרופות או חומרים מלאכותיים. התפיסה היא של הגוף כמורכב ממימד פיזי וממימד נפשי.לא מחדירים דבר לגוף אלא נותנים  למגע של המטפל בכדי לרפא. התנועות מאפשרות לשחרר את השרירים ולהגמיש את הרקמות.  לעיסוי שוודי  יתרונות נוספים הם להרגיע את מערכת העצבים, להאיץ את זרימת הדם, להחיות את העור  ועוד. אחד השימושים העיקריים הוא להקל בכאבי ראש ולסייע במחלות כמו קוצר נשימה.  תמיד מהנה להגיע להגיע לספא ברחובות וליהנות מעיסוי שוודי.

כשהנפש  מתעוררת ?

רבים מספרים כי לאחר עיסוי או טפול  כלשהו, הם חשים מעודדים הרבה יותר וכי המתחים נעלמו או נחלשו משמעותית. עצם המגע  הנעים עם השמנים ועם ידי המעסה כבר גורם לתחושות טובות.כשבאים לעסות את הגוף לעיתים  תכופות, נהנים משינה ערבה יותר ללא יקיצה לילית. אלו שסובלים מדיכאון יכולים לשפר  את מצב הרוח, כמו כן אלו החשים מתחים מסוגים שונים. המעסים שמחים להגיד כי טיפול  ספא מסוג זה מסייע לחזק את יכולת הריכוז ומעניק לנפש רעננות.טיפול מלא של עיסוי  שוודי אורך כ 40 דקות ואילו מקוצר כ 20. בספא ברחובות ניתן לשלב בחבילות מסוימות  עיסויים נפלאים לנפש ולגוף.
מהלך  העיסוי.

המטופל שוכב על מיטת הטיפולים, מציץ דרך  חור באיזור הפנים. הגוף מכוסה במגבת. המעסה נוגע בכפות ידיו באיברים הדורשים מגע.  שמני העיסוי הטובים ביותר עשויים מתמציות פרחים.ישנם גם שמנים אתריים וגם בהם עושים שימוש בחמאם הטורקי. במיוחד לקראת השנה החדשה כדאי לבקר  בספא ברחובות. 

עיסוי תאילנדי: טכניקה מסורתית המשלבת פעילויות ייחודיות כמו לחיצות, מתיחות ותנועות גוף. המטרה היא לשחרר מתחים, לשפר גמישות ולהקל על כאבים. עיסוי תאילנדי יבש או בשמן מסייע למטופל לעבור תהליך של הכרת גופו, למידת האיכויות של הרפיית הגוף, עבודת נשימה נכונה ולעתים אף מעבר של הליך מדיטטיבי מלא. עיסוי תאילנדי יבש או בשמן מתבצע על גבי מזרן והוא משלב תנוחות ומתיחות שונות הלקוחות מעולם היוגה וכן לחיצות לאורכם של מסלולי האנרגיה הבלתי נראים בגופנו.

מקורו של העיסוי התאילנדי הינו בשילוב בין הרפואה ההודית והסינית לפני כ-3000 שנה. בזמנים עברו, עיסוי תאילנדי בוצע בידי נזירים בודהיסטיים אשר טיפלו זה בזה והידע לא נחשף לעם. תורת העיסוי התאילנדי הועברה בהמשך בעל פה ממורים לתלמידיהם, כאשר הכתבים שהיו קיימים בנושא הושמדו המהלך הפלישה לתאילנד העתיקה בשנת 1770. עיסוי תאילנדי מהווה מאז ועד היום חלק מהרפואה המשלימה הטבעית והמניעתית. בקרב רבים בתאילנד, עיסוי תאילנדי מהווה חלק מרוטינה שבועית קבועה במטרה למנוע מכאובים וחולי.

אבן חמה: טכניקה זו משלבת שימוש באבנים חמות המסומנות על נקודות מפתח בגוף, במטרה לשחרר מתחים ולקדם זרימת דם טובה יותר. האבנים משחררות חום עדין המתפזר תוך כדי עיסוי בכל חלקי הגוף.אבן חמה המונחת על איזור מסוים בגוף יוצרת הרחבת כלי הדם והגעת דם המעשיר את האזור בחמצן ובכך גורם ל”ריקון” הפסולת.החום מרגיע את השרירים ואת העצבים ומשפר את פעולת המפרקים, מוריד לחץ דם, מאט את קצב הלב, מסייע לחיזוק המערכת החיסונית של הגוף ובעצם גורם לטיהור הגוף.חום האבנים ורכות מגע הידיים מאפשר לאנרגיית הריפוי הטבעית לחלחל אל גופו של המטופל, מביאים להפגת מתחים, שחרור חסימות ושרירים, איזון הגוף והנפש, תחושת רעננות והרמוניה. הבחירה בעיסוי באבנים חמות דווקא באמצעות אבני בזלת מקורה בתרבות האינדיאנית בה האמינו כי לאבני הבזלת ישנן תכונות חיוניות רבות והיא בעלת השפעה חיובית מאוד על גוף האדם הן בפן הפיזי והן בפן הנפשי.
כאשר מונחת אבן בזלת חמה לאורכו של עמוד השדרה נפלטים ממנה אט אט גלי חום בעלי יכולת חיזוק המערכת החיסונית, ריכוך הרקמות והרפיית השרירים על ידי החום עצמו. אבני הבזלת עשירות במינרלים דבר הגורם לחום שלהן להישמר לזמן ממושך..

הסיבה לכך שעיסוי באבנים חמות הוא אחד מטיפולי הגוף הפופולריים ביותר היא העובדה שהטיפול באבנים חמות הוא טיפול הוליסטי המעניק למטופלים מעטפת כוללת של טיפול גוף ונפש.
עיסוי באבנים חמות מסייע בניקוי רעלים מהגוף, המרצת צרם הדם וחיזוק המערכת החיסונית. שמן השקדים איתו מתבצע טיפול באבנים חמות הינו מלא בתכונות חיוביות המעניקות לעיסוי בו ערך בריאותי מוסף מעבר למגע הנעים והמרגיע שלו. כבר מוכח שנים רבות כי ללחץ ומתח נפשי ישנה השפעה ברורה על הגוף שלנו. ככל שאנו מתוחים יותר ולוקחים חלק פעיל במרדף היומיומי-כך הגוף שלנו יהיה קפוץ יותר, השרירים שלנו יהיו נוקשים יותר וחשופים יותר לפציעות ופגיעות.
שמן השקדים עתיר בוויטמין E, אשלגן, ברזל וחומצות שומן בלי רווי. בניגוד לשאר השמנים, שמן השקדים הוא קליל ואוורירי יותר לכן קל יותר להחדירו אל תוך רקמת העור תוך כדי עיסוי ובכך נפלטים כל היתרונות שבו אל תוך מחזור הדם שלנו.
עיסוי אבנים חמות בספא רפאל סנטר הוא אידאלי גם לסובלים מבעיות עור כרוניות או אפילו יובש קיצוני, השמן הנספג בתוך העור במהלך העיסוי מרווה את העור בשומן המסייע בהקלה ביובש או גרד אם קיימים והעיסוי בו מותיר את העור חלק להפליא וגמיש במיוחד.

עיסוי ארומתרפיה: טכניקה זו משלבת שימוש בשמנים אתריים במהלך העיסוי, כדי להשפיע על הרגשות ולהעניק הרגעה ושחרור מתחים. עיסוי ארומתרפי אינו עיסוי רגיל הוא עיסוי איטי ועמוק ולא מתאים לכל מטופל (למשל חולי סכרת,אפילפסיה,הריון בטרימסטר ראשון) המטרה בעיסוי ארומתרפי הוא לטפל בבעיה ספיציפית בשונה מעיסוי שוודי הוליסטי או רקמות עמוק בו המטרה לשחרר שרירים או הפגת מתחים. עיסוי ארומתרפי הוא טיפול עדין שמיטיב עם העור, ומספק רגיעה גופני ונפשית נעימה במיוחד. העיסוי מותאם באופן אישי לכל מטופל, ומומלץ להכיר מקרוב אותו ואת סגולותיו. אם אתם לא יודעים מה זה עיסוי שמנים ארומתרפי, כאן תגלו את כל מה שצריך לדעת על הטיפול הייחודי.

עיסוי דיפ טישו (Deep Tissue): עיסוי זה עוסק בשכבות העמיקות של השרירים והרקמות המקיפות אותם. הטכניקה משחררת מתחים עמוקים בשרירים ומקלה על כאבים ומתחים כרוניים.

טיפול מקיף - עיסוי מפנק מתחיל בראש ומסתיים בכף הרגל, וכולל טיפול בכל אזורי הגוף השונים, כולל שרירים, נקודות לחץ. כולנו זקוקים מעת לעת לחוויה מפנקת ומשחררת, חוויה שתאפשר לנו לשבור שגרה, לקחת פסק זמן מהשגרה הלוחצת ופשוט להתמסר לכיף גדול ולהנאה.
אז יש כאלו שמוצאים את החוויה הזאת בספורט, יש כאלו שזקוקים מדי פעם לחופשה בבתי מלון מפנקים ואחרים יעדיפו פינוק הרבה יותר זמין, אשר מציע גישה קלה ונוחה כמו עיסוי לדוגמא.
כיום, הפעולה היחידה אותה צריך לבצע בכדי ליהנות משירות של עיסוי, זה פשוט להיכנס לאתר אינטרנט ייעודי כמו לדוגמא אתר "לנה ספא".
השלב הבא, יהיה פשוט למקד את החיפוש בהתבסס על קטגוריות כמו: אזור גאוגרפי או עיר בארץ, סוג העיסוי (קיימים סוגים שונים של עיסויים, המתבססים על טכניקות שונות) וכמובן גם דרישות נוספות כמו: מחיר העיסוי, משך העיסוי ופרמטרים נוספים, כמו דרישות פרטניות לגבי המעסה וכיוצא בזה.. כאמור, כל הליך החיפוש אמור לכלול לחיצה על מספר מקשים שונים, כך שבתוך דקות בודדות ניתן למצוא את המעסה החלומי לצורך המטרה. כמובן, שאם יש לכם דרישות מיוחדות לגבי העיסוי, תוכלו ליצור קשר עם מעסים נבחרים ולשאול אותם את כל השאלות הרלוונטיות לגבי סוג העיסוי, מהו כולל בתוכו, כמה זמן הוא נמשך וכיוצא בזה. אם זאת הפעם הראשונה שאת מתנסים בעיסוי ולא ממש מצליחים להבין את ההבדלים בין הסוגים השונים, תוכלו בכל פעם להתנסות בסוג עיסוי אחר, עד שתגיעו למעסה אשר יספק לכם את החוויה הכיפית והמענגת ביותר. עיסוי מפנק הוא למעשה שם אחר לעיסוי, אבל, מי שמתמקד בקטגוריה של מסאג' יוכל להגיע בדיוק לאותם אנשי מקצוע אשר נמצאים בקטגוריות עיסוי אחרות.
לכן, אם אתם מעוניינים בשירות של מסאג, כדאי שתבינו מה אתם בדיוק מחפשים מאותו העיסוי: מה הרמה המקצועי של המעסה, באיזו טכניקה הוא מתמחה, מה הוא מציע במסגרת המסאג, היכן המסאג מתקיים, כמה זמן הוא נמשך וכיוצא בזה.. דגש על כל הפרמטרים המדוברים, יאפשר ליהנות בסופו של תהליך ממסאג' אשר יענה על כל הדרישות והציפיות שלכם ממנו.
שיקול נוסף אשר יהווה כפרמטר חשוב בדרך ליהנות משירות של מסאג אשר עונה על הדרישות שלכם, נוגע לנושא התקציב. טווח המחירים של מסאג' יכול להיות גבוה במיוחד ותלוי בפרמטרים רבים כמו: הרמה המקצועי של המעסה, סוג המסאג', היכן הוא מתקיים וכיוצא בזה..
לכן, אם יש לכם מגבלת תקציב בכל מה שקשור לבחירת מעסה, כדאי שתבדקו את נושא העלות ותוודאו כמובן, מה אתם עתידים לקבל בתמורה לאותה עלות – יחס עלות תועלת.
בכדי ליהנות מכל התועלות שלכם מהמסאג, תתחילו בצעד הראשון בדרך למטרה. עיסוי מפנק, עיסוי רפואי לא משנה באיזה עיסוי אתם מעוניינים, בכדי ליהנות ממלוא הדרישות והציפיות שעיסוי זה טומן בחובו, ההמלצה תהיה להבין תחילה באיזה סוג של עיסוי אתם מעוניינים.
אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בעולם העיסוי ועדיין לא מכירים את סוגי העיסוי השונים ואת ההבדלים ביניהם, תוכלו לאסוף מידע ראשוני על כל הסוגים.
דרך נוספת, היא פשוט להתנסות בכמה שיותר סוגי עיסוי, תוך דגש על בחירת מעסים מקצועיים ומנוסים ובשלב הבא, פשוט לאתר את סוג העיסוי אשר יענה על דרישותיכם בצורה הטובה ביותר.
כמובן, שבכדי להבטיח עיסוי מקצועי, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על הניסיון ועל תחומי ההתמחות של המעסים – כאשר יש לבחור במעסה אשר עבר הכשרות ייעודיות וכחלק מכך, הוא ערוך להעניק שירות עיסוי ברמה מקצועית גבוהה – לפחות בתחום ההתמחות הרלוונטי.