העיסוי באתר כיף לי הינו באופן חד משמעי עיסוי מפנק מקצועי בלבד וללא כל אלמנט מיני מכל סוג שהוא !!!
 

קליניקות בהוד השרון

עיסוי מקצועי ומפנק ברעננה

חדש !!!במרכז Ra'anana!!!

ספא בוטיק.

כל מה שגופך צריך.

המקום מספק שירותי

העיסוים מקצועיים ומפנקים

ברמה הגבוהה ביותר שיש.

תגיע ולא תתחרט.


לא ניתן לקבל שירותי מין

עיסוי מקצועי ומפנק ברעננה
צפה במודעה

עיסוי מפנק בכפר סבא

עיסוי בכפר סבא
עיסוי שוודי, מרגיע ומשחרר לכל הגוף
שעה מלאה 
300 שח


לא ניתן לקבל שירותי מין

עיסוי מפנק בכפר סבא
צפה במודעה

עיסוי הכי מקצועי בכפר סבא

מעסה פרטית בכפר סבא

לרצינים בלבד !!!

עיסוי בכפר סבא
עיסוי שוודי מרגיע ומשחרר לכל הגוף
שעה מלאה 
300 ש''ח


לא ניתן לקבל שירותי מין

עיסוי הכי מקצועי בכפר סבא
צפה במודעה

מסאג' מומלץ ברעננה

עיסוי מפנק במרכז רעננה.

פרטי לחלוטין !!!
מזמינה להינות מכל 
סוגי העיסויים:
שוודי קלאסי, משחרר ומפנק לכל הגוף.


לא ניתן לקבל שירותי מין

מסאג' מומלץ ברעננה
צפה במודעה

                     עיסוי מפנק עיסוי מקצועי בקליניקה

עיסוי מפנק רקמות עמוק בהוד השרון
העיסוי הסיני (רקמות עמוק) בשמנים בנוי על עקרונות התנועה שבטווינא. 
העיסוי מפנק עובד על רקמות החיבור שעוטפות את השרירים, העיסוי נועד להקלה על שרירים תפוסים או כואבים.
מטרת העיסוי מפנק הינו לחמם אתת האזור, לעלות את הצ׳י באיזור, לעלות דם לפני העור, לפתוח חסימות במרדיאנים, לפזר דלקות ע״י סחיטה של השריר.
מכיוון שעיסוי סיני הוא עיסוי מפנק יחסית חזק ועמוק, מבצעים חימום ו״הכנה״ של האיזור ע״י עיסויים יותר עדינים. 
הרקמות עמוק, הינה צורתת עבודה מאוד איטית, כדאי לסחוט את השריר מהנוזלים שבו ולאפשר כניסת נוזלים חדשים, דבר זה עוזר ליציאת החומצה הלקטית מהשריר והעשרת השריר בחמצן.

עיסוי השוודי
עיסוי שוודי הוא העיסוי הפופולרי ביותר וכנראה גם המהנה ביותר בעיני הלקוחות. הוא כולל תנועות לחיצה, ליטופים ולחיצות באזורים אסטרטגיים ומסייע רבות לגוף ולנפש.

בכניסה לחדר הטיפולים יהיו לכם מספר דקות להתארגן בנחת, להוריד את הבגדים, להישאר עם תחתונים/מכנס קצר ולשכב על מיטת הטיפולים.

המעסה יגיע, יכסה אתכם בסדין אם לא כיסיתם את עצמכם ויתחיל לבצע את תנועות העיסוי בעדינות ובתור התחלה על מנת לחמם את האזורים בגב וברגליים. לאחר מכן דקות קצב העיסוי ועוצמתו תגבר מעט ותוך כדי עיסוי הגוף יעשה המעסה שימוש בשמנים מיוחדים שיחוממו לטמפרטורה הנכונה ויסייע לזרימת התנועות של העיסוי.

המעסה יעבוד על פי הטכניקות שלמד ובסדר הטיפול שהוא מאמין בו (גב, רגליים, כתפיים, ידיים וכו’) ובהתאם לבקשות המטופל כמובן והתחשבות גם במצבים בריאותיים מסוימים (כמו פריקת כתף למשל העשויה להגביל חלק מתנועות הגוף במהלך העיסוי).  גוף ונפש ועל כן חשוב גם לשמור על תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית מתונה וטיפולי עיסוי מפנקים על מנת לספק לגוף ערך מוסף ובריא יותר.

עיסוי שוודי בהוד השרון עוזר לנו לא רק להפחית לחצים, עומסים וכאבי ראש, אלא גם לשחרר שרירים תפוסים, להפחית כאבי גב (וכאבים אחרים) וכן תורם לשיפור מחזוריות הדם בגוף.

עובדה זו מסייעת לשיפור הכללי של תפקוד מערכות הגוף השונות ובשל כך הגוף מתפקד טוב יותר, יש פחות סיכוי להתפתחות מחלות וכן הגוף גם מאיץ את תהליך הריפוי שלו מכאבים, שרירים תפוסים ופציעות שונות.

עיסוי שוודי
העיסוי מפנק הקלאסי המערבי נקרא ״עיסוי שוודי״ על שמו של השוודי , היינריך לינג . ‏זהו אחד העיסויים הפופולריים והמבוקשים ביותר . היינריך ‏הרכיב את מערך תנועות העיסוי השוודי עם התייחסות מובהקת לאנטומיה ופיזיולוגיה של הגוף . הוא התייחס בראש ובראשונה להזרמת הדם בגוף ולכן העיסוי השוודי מורכב מסדרת תנועות שבהן ישנה התייחסות להזרמת מחזור הדם וההתייחסות השנייה היא למערכת הרקמות הרכות , כלומר : שרירים , רצועות וגידים . הכוונה היא ללוש , לסחות , לפתל ולשחרר את הרקמות הרכות כדי לתת אפשרות לדם להיכנס למערך הרקמה והתאים . העיסוי מתייחס ישירות להרגעה ואיזון של מערכת העצבים , שחרור ממתחים והבאת הגוף והנפש למצב של רגיעה , מעודד את הגוף לרפא את עצמו .
בדרך כלל משלבים את העיסוי שוודי עם טכניקות אחרות כשעיסוי שוודי משרת כ״חימום״ .

עיסוי מפנק לומי לומי
לומי לומי – זה הוא שם של שיטת עיסוי המגיע מאיי הוואי , מהכפר שניקרא לומי לומי .
יתרונותיו הגדולות של העיסוי , זה שהוא מאפשר לנו לעבוד עם שטח גדול מכיוון שמתבצע גם עם כף היד וגם עם האמה . זה נותן תחושה יותר נעימה ויותר שטח מקבל עיסוי .
היתרונותו הגדולות של העיסוי הזה שאפשר לעבוד איתו בכול קצב ובכול עוצמה ( החל מעוצמה עדינה של שוודי עד עוצמה חזקה מאוד ) והתחושה נעימה ואנרגטית .
לומי לומי הוא עיסוי המאפשר שילוב של טכניקות נוספות וגם יכול להשתלב בתוכן . עיסוי לומי לומי הוא בעל אנרגיה מיוחדת במינה , מטרת התנועות היא להזרים את הדם מהלב אל הגפיים ובחזרה .

עיסוי איורוודה בהוד השרון
האיורוודה היא שיטת ריפוא הוליסטי שמקורה בהודו . משמעות המילה איורוודה היא בתרגום מסנסקריט – מדע החיים . האיורוודה היא שיטת הריפואי העתיקה ביותר שניתנה לאנושות על ידי חכמי הודו לפני למלה מ-5000 שנה .
שיטת הטיפול באיורוודה כוללת טיפולי גוף מגוונים . מטרת העיסוי ליצור הרמוניה ואיזון בין המטופל לטבע שלו . העיסוי נעשה לאט ורגוע עם תנועות ארוכות ועדינות והרבה שמן חם (שמן שומשום )

עיסוי במקלות במבוק וכדורי עץ
טיפול באמצעות מקלות במבוק
העיסוי הזה הוא מגיע ממקום מאוד מיוחד – ממלזיה, בתורה הישנה והעתיקה שלהם.
בעצם, מקלוני הבמבוק הם מובנים באופן כזה שמאפשר להם להצמד לגוף של האדם ולהשתנות על פיו וככה הם מעצבים את עצמם מחדש.
וככה מאפשרים לעיסוי להיות מותאם אישית לכל מי שמגיע לקבל אותו,
והרבה יותר אפקטיביים מאשר עיסוי שנעשה בעזרת הידיים בלבד.

טיפול באמצעות כדורי העץ
טכניקת עיסוי ייחודית בשיטה פיליפינית באמצעות כדורי עץ .
עבודה עם כדורי עץ מאפשרים לנו כניסה יותר חזקה לשריר ולרקמה . כמו כן עיסוי באמצעות כדורים מאפשרת לנו לעבוד ולשלב את הטכניקה עם עיסוי בשמן וגם לעבוד על יבש.

טיפול באמצעות מוקסה
טיפול במוקסה או ״מוקסיבציה״ זו שיטת טיפול עתיקה לשיכוך כאבים , ריפוי דלקות וחיזוק הבריאות . מוקסה ניראת כמו מקל מגולגל או סיגר עבה שמורכב מצמר המוקה (תערובת של עלי הלענה טחונים יחד עם סיבי כותנה טבעית) אשר גולגל בתוך נייר אורז .
הטיפול מבוצע ע״י החזקת המוקסה מעל הנקודה הרצויה (כמובן שלפני הטיפול אנו מדליקים את המוקסה והיא בוהרת בדיוק כמו סיגר) במרחק שנע בין 1-2 ס״מ מהעור למשך עד כ-10 ד״ק או כשהעור מגיב . כמובן שמדי פעם מאפרים את המוקסה .
החום באצם מחמם את האזור ומרכך אותו והעשן שניחדר לבפנים מרפא את המקום.

עיסוי באבנים חמות
השימוש באבנים חמות הינו מאוד עתיק , ברחבי העולם נעשה שימוש באבנים לצרכי ריפוי וחימום בכול מיני צורות .
זהו טיפול שמגיע מהמסורת האינדיאנית .
העיסוי באבנים חמות הינו מאוד מרגיע ומשחרר , הוא גם אפקטיבי ביותר ליצירת הרמוניה וזרימת אנרגיה חיובית .

עיסוי מפנק בהוד השרון בעזרת אבנים חמות מסייע השיחרור שרירים תפוסים והקלה במגוון רחב של בעיות דלקות וכאבים , ניקוי רעלים מהגוף , דרך ריפוי יחודי זה של שימוש באבנים שנוצרו ע״י לחץ ופעילות וולקנית , הינו מאוד אפקטיבי לא רק בשל תכונת הובלת החום של האבן המשפיעה על אזורים נקודתיים ומערכתיים בגוף אלא גם בשל השפעת הטיפול על מרכזי האנרגיה לאיזון גוף ונפש . העיסוי באבנים חמות מתאים מצד אחד לאנשים עדינים ורזים ומצד שני לאנשים מסיבים בעלי שרירים גדולים ומפותחים .
העיסוי באבנים חמות משמש גם כטיפול וגם כפינוק , יתרון גדול יש לאבנים חמות שניתן לשים אותם על העצמות ובמיוחד בעמ״ש ע״י החום אפשר לטפל בכאבים באצמות מה שלא ניתן לעשות בעיסוי . גם משפיע למערכת הנשימה (במיוחד בהתקררות).

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול שפותחה בתחילת המאה ה־20  ולפי השיטה, ניתן לראות את כל איברי הגוף בכף הרגל. באמצעות התבוננות, לחיצות, מישוש ועיסוי המקום המבוקש אפשר לאבחן ולטפל בתחלואות במערכות הגוף השונות, להרגיע ולהקל במצבים שונים של כאב ובעיות אחרות.

איך עובד הטיפול ולמה לצפות:

ראשית מתנהלת שיחה בה המטופל מספר למטפל על התחושות השונות. הן במישור הנפשי והן במישור הפיזי. המטפל מתבונן ובודק באמצעות מישוש והנעה של כף הרגל היכן יש חסימות והפרעות בתפקוד הגופני והנפשי של המטופל. האבחון הרפואי בשילוב עם התשאול נותן למטפל את המידע כיצד והיכן למקד את הטיפול. במהלך הטיפול, ישנן לחיצות, עיסוי ומתיחה של כף הרגל. כל אלו גורמים לתנועה אנרגטית בכף הרגל שמשפיעה על כל הגוף. תחשבו על כף הרגל שלכם כמראה של כלל הגוף והנפש. כך מסתכל המטפל על החריצים והשקעים בכף הרגל.

לאילו מצבים בריאותיים מטפלת הרפלקסולוגיה:

בעיות רגשיות – כאבי ראש ומיגרנות, עייפות תמידית, עומס ולחץ נפשי, חוסר ריכוז, חולשה ובעיות עיכול
בעיות מערכתיות-  בעיות במערכת העיכול, בעיות הורמונליות, תחושה כללית רעה

הריון– נשים הרות סובלות לעתים ממתח נפשי בגלל ההריון והלידה  וגם מתחושה של עייפות וחולשה, כובד, נפיחות ברגליים ובצקות. עבורן, הטיפול דרך כף הרגל מקל משמעותית על כאבי השלד ואף מכין ללידה.

הגיל השלישי- אחת הדרכים לשפר את בריאותנו ולהגיע לגיל מופלג כאשר אנחנו שומרים על שלד חזק ותקין היא טיפולי רפלקסולוגיה שמתאימים לכל גיל אך בעיקר לגיל השלישי היות והם לא מצריכים התערבות כירורגית או טיפול חודרני.

לסיכום, אחת הדרכים הנעימות והמשמעותית לבריאותינו שמומלץ להתחיל בה כטיפול מונע אפילו אחת לרבעון גם כשאנחנו בריאים היא הרפלקסולוגיה. היא קיימת שנים כה ארוכות ומחקרים מגלים כי מדובר בשיטת ריפוי אפקטיבית לכל דבר ועניין. גם אם מעולם לא ניסיתם וגם אם אתם סקפטים, תנו לזה צ'אנס ורק תופתעו לטובה.

שיאצו היא שיטת טיפול שפותחה ביפן במאה ה-20 המתבססת על הרפואה הסינית העתיקה. פירושה של המילה שיאצו מיפנית הוא לחץ באמצעות האצבעות ועל כן הטיפול כולל הפעלת לחץ מצד המטפל על נקודות חיצוניות בגוף המטופל במטרה לשחרר חסימות אנרגטיות ולהוביל לאיזון. כאשר הגוף מאוזן מבחינה אנרגטית, קסמים קורים. הגוף שלנו חזק יותר ובריא יותר. תחשבו על הגוף שלכם כתחנת חשמל. כאשר יש קצר במקום אחד, כל המערכת תושפע. כך פועלת השיטה. מטרת הטיפול היא לשחרר כאבים בחלקי גוף שונים על ידי לחיצה ב- 50 נקודות שהוכחו מדעית כבעלות קשר לאיברים פנימיים. בעת הזמנת טיפול שיאצו המטפל יגיע ישירות אליכם תוך שהוא דואג לציוד הנחוץ. בדקות הראשונות אתם תשוחחו כחלק משמעותי עבור המשך הטיפול. יש לציין כי בחירת המטפל היא משמעותית ואנו ממליצים לפנות רק למטפלים מוסמכים. במהלך הטיפול יפעיל המטפל לחץ על נקודות לאורך כפות הרגליים תוך שהוא בקשב מלא אתכם. ישנם אנשים שכבר מרגישים תחושות חזקות בלחיצות הראשונות. במהלך הטיפול יהיה לחץ עדין ולחץ עמוק יותר. חשוב שבמידה וזה לא נעים לכם תשתפו את המטפל. יכול להיות שהוא יסביר לכם מדוע נקודה זו כה כואבת ותשתכנעו להמשיך. הטיפול מתבצע בשכיבה על מזרון או מיטה, מאוד תלוי במטופל. כל הטיפול בלבוש מלא ורבים מאוד נהנים ממנו והשיפור לא מאחר להגיע.

למה צריך טיפול שיאצו עד הבית:

הרבה מאיתנו יזמינו טיפול שיאצו עד הבית כי זה פשוט כיף ונוח יותר. חוסך לנו זמן משמעותי במהלך היום ומקל על התארגנות עם העבודה והמשפחה. מה גם שמדובר בטיפול קצר יחסית וללא שמנים. אחריו אפשר לשתות קצת מים, להרגע ולהמשיך את היום או לסיים אותו. אך ישנם מקרים בהם המטופל מרותק לביתו והיציאה החוצה תקשה עליו. למשל לאילו הסובלים מכאבי גב חזקים, צוואר תפוס, מיגרנות ועוד. ההקלה שהמטפל יכול להגיע עד הבית לעיתים תכריע האם בכלל נצליח לקבוע או לעבור את הטיפול. באילו המקרים, מומלץ מאוד לשלם עוד קצת ולהביא את המטפל עד הבית לסדרת טיפולים שאחריה תוכלו לחזור לשגרת חיים תקינה ולא פחות חשוב, איכות חיים גבוהה. לצערינו, רק כאשר אנחנו מרגישים ברע אנחנו מעריכים את הקלות והפשטות בה התנהלנו עד לא מזמן.

לסיכום, לאילו מכם שכבר מכורים לשיטה ולאילו שטרם ניסו, מדובר בשיטה המוכחת מחקרית כמועילה מאוד לבריאותינו ומקלה בהמון תחלואות שעד כה לא מצאנו עבורן מזור.

בגלל ריבוי העיסויים ומטרותיהם השונים חשוב להסביר, מהו עיסוי שוודי. מדובר בעיסוי עמוק המשלב כוח על הרקמות הרכות יחד עם מתיחות והנעת מפרקים. במהלך העיסוי נעשית עבודה מכפות הרגליים אל מרכז הגוף. המעסה מעביר את ידיו למעשה על גוף המטופל באזורים המיועדים לעיסוי. לעיסוי ישנן יתרונות רבים מעבר לפיזיים. קיימים לעיסוי השפעות חיובית גם על כל הגוף והנפש. ריפיון המתח והשרירים, הזרמת דם, זירוז חילוף החומרים, רגיעה ועוד. כמו כן, העיסוי מתמקד בשיפור זרימת הדם ומסייע לעבודת הלב. כמו כן מסייע לאספקת דם טובה לשרירים מזין אותם ומנקז מהם רעלים. בשונה מעיסויים אחרים, עיסוי שוודי לא אינטנסיבי כמו סוגי עיסוי אחרים, אך חלק משלבי העיסוי הוא לחיצות באזור עמוד השדרה ובצדיו. במידה ואתם רגישים או חוששים, מומלץ להתייעץ עם המעסה ולשתף אותו או אותה.

האם עיסוי שוודי יעיל גם לשיפור המצב הרוח:

עיסוי שוודי בהוד השרון יעיל לחידוש האנרגיות בגוף וכתוצאה מכך גם תחושות בנפש. הטיפול עצמו מעביר תחושות נעימות ומרגיעות מעצם השיטה, שכוללת ליטוף וחימום השרירים. העיסוי יכול לסייע בהקלה באם מדובר בתקופה מתוחה הכוללת מחסור בשינה ומיחושים כתוצאה מכך. לאחר העיסוי צריכה להתקבל בגוף ובנפש תחושת רגיעה ושחרור ולאחריו מומלץ לתת לגוף לנוח ולא לחזור לפעילות נמרצת.
עצם העובדה שפינינו לעצמנו זמן והענקנו לגוף שלנו מגע תומך ומרפא הם כבר התחלה טובה לתחושות שיבואו לאחר מכן.

למי מתאים העיסוי:

זהו סוג העיסוי הטוב ביותר למתחילים, והוא הבסיס לסוגים אחרים של עיסוי מערבי, כולל עיסוי ספורט, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי ארומתרפי ועוד. אחד מתפקידיו העיקריים של העיסוי הוא להרגיע את הגוף והנפש של המטופל וכן גם לטפל בכאבים שונים.

מבחינת העוצמות השונות, תלוי בכם ובמטפל. עיסוי שוודי יכול להיות איטי ועדין, או נמרץ ועוצמתי, בהתאם לסגנון האישי של המטפל ומה שהוא או היא מנסים להשיג בתאום אתכם. תמיד יעשה ראיון קצר בהתחלה על מנת להבין מדוע הגעתם ובהתאם לכך ייעץ המטפל או המטפלת. אל תהססו במהלך העיסוי לעצור את המטפל אם משהו מפריע לכם. במידה והמוסיקה מפריעה, ריח השמן, הכמות ואפילו אזורים שמביכים אתכם. חשוב שתרגישו בנוח מול המעסה ושיהיה חשק לעוד.

פירוש המונח איוורודה הוא מדע החיים. זהו מדע הוליסטי העוסק באורח חיים בריא, ומציג שיטות ריפוי המתייחסות להבטים הגופניים, הנפשיים, החברתיים והרוחניים כאל מכלול הפועל בהרמוניה.

האיורוודה מתמקדת בכמה מטרות עיקריות:
רפואה מונעת– כיצד להמנע ממחלות ולשמור על בריאות תקינה באמצעות הקפדה על אורח חיים בריא.

טיפול טבעי במחלות– לימוד שיטות ופעולות לטיפול במחלות וכאבים במטרה לרפא וחזרה לשגרת החיים.

החזרת האיזון לגוף

קוויה המנחים של האיורוודה מתבססים על שלושה כוחות: “ואטה” “פיטה” ו”קאפה”.

ואטה –כוח החיים והתנועה
פיטה – כוח החום והאש
קאפה – כוח החיבור
על פי המסורת ההודית, האיורוודה היא שיטת הריפוי הקדומה בעולם והיא מהווה בסיס לשיטות ריפוי אחרות המוכרות כיום בעולם המערבי וזה כולל גם עיסויים. הטיפול הנפוץ ביותר בעולם המערבי הוא העיסוי האיורוודי. לאילו מטרות מיועד עיסוי איורוודי:העיסוי מיועד לשני מקרים עיקריים. אלה הם מניעת מחלות וטיפול במחלות.

העיסוי מסתכל על האדם כישות אחת עם הטבע וכחלק טבעי ממנו.  העיסוי מתבצע עם שמן שומשום בשתי צורות. עיסוי עדין בקרקפת ליצירת שלווה במחשבות והגרת שמן על העין השלישית שמיקומה באמצע המצח. הטיפול מסתיים בעיסוי עדין על כל הגוף. מדובר בעיסוי מהנה במיוחד ומרפא והוא אף מתאים כעיסוי זוגי. חשוב לציין כי בעיקבות העיסוי עם שמן השומשום, הטמפרטורה של הגוף עולה.

למי העיסוי מתאים:
לאילו מכם המחפשים עיסוי קצת שונה ובעיקר מרגיע. לא מדובר בעיסוי הלוחץ על הרקמות אלא יותר חיבור הנפש לגוף. זה עיסוי הוליסטי ולא נועד למקרים בהם אתם עם שרירים תפוסים או מעוניינים בעיסוי הכולל לחיצות חזקות בגוף. בכל מקרה, אנו תמיד מייעצים לבצע עיסוי תחת ידיים מקצועיות תוך ייעוץ מקדים על מנת שתדעו בביטחון מלא מה צפוי לכם.

לסיכום, התורה האירוודית, מציעה פתרונות נהדרים. חלקם מוכרים יותר וחלקם פחות. המטרה היא לייצר את האיזון האנרגטי בגוף יחד עם הנפש. התחושה לאחר העיסוי היא תחושת ריחוף וכל מה שיתחשק לכם אחרי זה שהשקט ימשיך.

עיסוי מפנק צרפתי - ניקוז לימפתי
המסאג׳ בהוד השרון הצרפתי הינו במקור עיסוי ספורטאים אירופאי . העיסוי הצרפתי מאוד נעים למטופל . הוא משלב בתוכו גם סוגים של ניקוז לימפתי . העיסוי עובד על המעטפת החיצונית והמעטפת האמצעית של השריר . בעיסוי הצרפתי עובדים על כל חלק בפני עצמו ע״י ליטופים , לחיצות , לישות וטפיחות קלות ולכן אחד היתרונות הגדולים של העיסוי שיש אפשרות לתת תשומת לב לכל חלק ולעבוד עליו לעומק .
מטרת העיסוי הצרפתי – לשחרר את השרירים , בעיקר לאחר פעילות ספורטיבית לכן העיסוי מתאים מאוד לספורטאים אבל גם לאנשים שאינם עוסקים בספורט .
ניתן לעשות את העיסוי הצרפתי בשילוב עם עוד סוגי עיסוי בשמנים .

טיפול הוליסטי הינו טיפול ברמת גוף-נפש. טיפול הוליסטי מתייחס לכל החלקים של האדם, החלק המנטאלי, הרגשי, הרוחני והפיזי. יש התייחסות לייעוד ולדרך הרוחנית הנכונה של האדם, למחשבות ולאמונות שלו, לתחושות, לדרך ההתנהגות ולאיך שהוא חש בגוף. זה נכון שקצת קשה להסביר במילים את הטיפול ההוליסטי ובעיקר את התחושות תוך כדי ולאחריו. אך מדובר בטיפול "עמוק" בכל הרבדים הקיימים של האדם.

במה הטיפול מסייע:
הטיפול מסייע למטופל להיות מאוזן תוך הסרת מחסומים קיימים. ככל שהנפש והגוף מאוזנים כך מכלל האדם בריא יותר ויכול להלחם במחלות או בכאבים. חלק מהטיפול הוא הסרה מעצמנו של כעס ותסכול כדי לפנות מקום לאלמנטים של אושר ובריאות. כשאנו חשים מועקה, תסכול או כאב, התדר שלנו משתנה והופך כבד יותר וכתוצאה מכך חוסר האיזון בגוף ובנפש.

מה ההבדלים בין טיפול הוליסטי לטיפולים אחרים:
בטיפול הוליסטי, שעובד על חיבור בין גוף לנפש, ההתמקדות היא בניקוי מקור הכאב. המטפל עושה שימוש בכלים המשלבים מגע ושיחות ומפה באמת החשיבות היתרה למטפל מוסמך ובעל ניסיון רב והבנה של נפש האדם ומורכבותו. חלק מהטיפול הוא לקבל כלים שיעזרו לכם לפרוץ את הגבולות של עצמכם ויובילו אתכם לפסגות.

למי מתאים הטיפול:
הטיפול מתאים לסובלים מכאבי ראש, גב, צוואר, מיגרנות, כאבי מחזור, ועוד. ובנוסף מסייע מאוד לסובלים ממצבי רוח משתנים, חרדות, פחדים, טראומות ואובדן. כמובן שאין צורך להגיע למצב קצה על מנת לפנות לטיפול הוליסטי ואם כבר ההפך הוא הנכון ויפה שעה אחת קודם.

לסיכום, החשיבות של טיפול הוליסטי יכולה לשנות חיים ולסייע לנו להשתחרר מהפחדים שמנהלים אותנו והמכאובים. בטיפול ההוליסטי ישנה חשיבות יתרה למטפל מקצועי ובעל הכשרה מתאימה היות ומתבצעות שיחות עומק שיכולות להציף כאבים מהעבר.

הטיפול ההוליסטי מטפל במיכלול ולאו דווקא בנקודה בגוף שכואבת. חלק מהצלחת הריפוי היא לרפא את הנפש וכערך מוסף, הנפש תקבל כלים לרפא את מכאובי הנפש והלב. בנוסף, הטיפול ההוליסטי מטפל גם במקרים בהם מבקשים מזור לכאבים פיזיים.

מהו עיסוי פרטי?
עיסוי פרטי הוא שירות עיסוי המוזמן אל הלקוח באופן פרטי. 

מעין שירות VIP למי שצריך או רוצה בכך. זה יכול להיות עיסוי פרטי ליחידים, עיסוי לזוגות ואפילו להזמין מספר מעסים לאירוע מסוים כמו מסיבת רווקים/רווקות, אירועי חברה וכד’. 

עיסוי זה שם דגש על פרטיות הלקוח ונועד למעשה עבור אותם אנשים שאינם יכולים להגיע אל המכון. לדוגמה: אנשים שאינם ניידים ומעוניינים בעיסוי מקצועי. 

אנשים המחלימים מפציעה וזקוקים לעיסוי כטיפול העוזר להם להתגבר על הפציעה ועוד. 

המעסה המקצועי מטעם המכון יגיע עד אליכם עם מיטת מסאז’ נפתחת, שמנים וכל הציוד הנדרש לביצוע המסאז’ ברמה הגבוהה ביותר גם בתנאי שטח או בתוך בית ולא במתחם הספא.

כוסות רוח והקזת דם
טיפול באמצעות כוסות רוח
הטיפול בעזרת כוסות רוח והקזת דם הם חלק בלתי מפרד ממגוון השיטות המקובלות ברפואה הסינית . שימוש בתכניקות אלו מהווה מרכיב חשוב ועיקרי במתן טיפול יעיל במיוחד .
טיפול ע״י כוסות רוח עוזר במיוחד במקרים כמו : כאבי שרירים אקוטיים , התקררויות , כאבי גב שונים , דלקות , כאבי מפרקים , בעיות נשימה שונים , מתחים , שרירים תפוסים , חולשה כללית (המרצת מערכת החיסון) .
עקרון הפעולה של כוסות רוח : כוס רוח היא כלי פתוח מצד אחד וסגור מצדו השני , בדיוק כמו כוס או צנצנת . הנחת כוס הרוח על אזור הטיפול ויצירת וואקום ( את וואקום ניתן ליצור על ידי משאבה מיוחדת או בעזרת אש ) בחלל הכוס , גורם למשיכת דם מכלי הנימיים הנמצאים מתחת לעור באזור עליו מונחת הכוס . דם נימי זה מתרכז מתחת לעור ויוצר שטף דם פנימי . פעולה זו גורמת למעשה לשיפור זרימת הדם והאנרגיה באיזור המטופל . שיפור זרימה זו מסלק את החסימה אשר גרמה לכאבים באותו איזור . כאב מוגדר על ידי הרפואה הסינית כחסימה בזרימת האנרגיה ובזרימת הדם . היות שכוסות רוח משפרות זרימה זו , אנו מגיעים לתוצאה של סילוק הכאבים.

טיפול באמצעות הקזת דם
כוסות רוח משפרים את זרימת הדם והאנרגיה בגוף ובכך ניתן להשיג הקלה מכאבים שונים . אם אנו מאפשרים לדם לצאת (ע״י מחט מיוחדת להקזה) במידה מסויימת מתוך העור לחלל הכוס מתאפשר בכך הקלה יותר משמעותית ובדרך כלל מיידית מכאב המרוכז באותו מקום . השיטה הזו יעילה במיוחד לכאבים באיזור העורף , השכמות , הכתפיים ובמפרקים שונים .
ישנו גם טיפול ״כוס רוח זזה״ . הכוס עשוי מסיליקון . הכוס מזזים במהירות ובתנועות שונות אל האיזור הרצוי וזה כדי להזרים את הדם לאיזור ולחמם אותו .

עיסוי תאילנדי
עיסוי תאילנדי
העיסוי התאילנדי – הינו עיסוי ביבש שמתבצע לרוב על המזרון (אפשר גם על מיטת טיפולים) . זו שיטה בת יותר מאלף שנה , מאמנויות העיסוי וריפוי העתיקות בעולם .
שיטה זו התהוותה במזרח הרחוק ושורשיה נעוצים ברפואה ההודית העתיקה , יוגה , אקופרסורה , והעיסוי סיני . כל אלו הגיעו לתאילנד ושם שולבו למקשה אחת .
לעיסוי תאילנדי מגוון עצום של תנועות ותמרונים המיועדים לעזור למטופל לחזור למצב תקין . עיסוי תאילנדי משלב מתיחות שמקורן ביוגה , כולל עבודה על מפרקים , עצמות השלד והגמשה של שרירי הגוף . כאמור תרפיה זו מפותחת ועשירה מאוד בטכניקות כגון : לחיצות , מתיחות , מניפולציות , עצירת דם ועבודה על קווי אנרגיה.

העיסוי התאילנדי בהוד השרון עובד על שרירים , גידים , מפרקים , עצבים וכן על איברים פנימיים . הוא משפיע על כל הגוף כיחידה אורגנית שלמה אחת . האפקט הכללי לאחר הטיפול , הוא פתיחה של מפרקים , והארכה של שרירים בשילוב עם תחושה עמוקה מאוד של האפייה שלווה . אחד הדגשים בעבודת גוף זו הוא שחרור מערכת העצבים כך שהגוף יוכל להרגע לתוך מצב של ריפוי .
עיסוי תאילנדי מתאים לקשת רחבה של צרכים , בימינו השימוש בעיסוי תאילנדי אינו רק למטרות ריפוי . למעשה רוב הטיפולים בעיסוי תאילנדי שנעשים כיום בעולם הם למטרות רוגע והנאה , הוא יכול להיות עיסוי מרגיע ומפנק , כטיפול מתחזק ומונע וגם לטפל במגוון בעיות . יחד עם זאת , באפשרות השיטה להיות מאוד עוצמתית ביכולתה לטפל בבעיות כרוניות .

בשונה מעיסוי שאנחנו עושים על מנת להרפות בעיקר שרירים וליהנות, המושג עיסוי מקצועי פונה יותר לתחום הרפואי. לעיסוי יש יתרונות פיזיים ונפשיים רבים, לא סתם אנשים רבים לא מוותרים על עיסוי רפואי, עיסוי שוודי, עיסוי המשלב אבנים חמות וכדומה.

להלן היתרונות הבולטים של העיסוי:

שיפור זרימת הדם – עיסוי מקצועי משלב תנועות קצובות ולחיצות על האזורים הפגועים ורקמות. אותו לחץ מסייע בהגברת זרימת הדם, מייעל את תהליך הרחבת כלי הדם מה שגם תורם לייעול העברת החמצן אל התאים.

ניקוי רעלים – הגירוי שנוצר על ידי העיסוי מסייע לזרימה הלימפטית ומעודד בריאות גופנית ורמות אנרגיה גבוהות יותר.

עיסוי מפנק מקצועי לספורטאים – מי שמבצע אימונים עצימים לעתים תכופות מרגיש כיווץ מציק של השריר או אף פגיעות רצינות יותר. העיסוי מעודד החלמה מהירה וטיפול בבעיות קלות ועד קשות. ובעיקר, חזרה מהירה ובריאה יותר לשגרה.

נפש- העיסוי מסייע לשחרר את הגוף מהלחץ והמתחים ולהפחית תסמינים רבים שנוצרים כתוצאה מלחץ כמו למשל כאבי ראש ומיגרנות, בעיות במערכת העיכול, בעיות שינה, בעיות קשב וריכוז ובעיקר תחושות לא טובות שאיתם אנחנו מסתובבים. העובדה שאנחנו מעניקים לעצמנו מסייעת ומגע ידוע ככלי ריפוי עתיק.

לסיכום, לעיסוי מקצועי יתרונות רבים בפן הפיזי והנפשי. בשונה מעיסוי שאנחנו עושים על מנת רק להרגע וליהנות, העיסוי המקצועי נועד לטפל ולסייע בבעיות מטרידות בשלד ובשרירים.

העיסוי המקצועי, תורם לגוף בריא ומשוחרר, מספק לנו רמות גבוהות של אנרגיה ומאפשר לנו לחזור לשגרה עם כוחות מחודשים, רגועים ונינוחים יותר. והכי חשוב, בחרו רק מקום מקצועי שיטפל בכם. הקפידו לשאול את השאלות הנכונות בהתאם לבעיות המציקות לכן ואל תהססו להביע את דעתכם. העיסוי המקצועי נועד לסייע במכאובים.

במידה ואתם מעוניינים בעיסוי עמוק לרקמות, זה העיסוי עבורכם. עהעיסוימיועד לטיפול בשרירים מכווצים, רקמות פגועות ומוקדים נוקשים אשר יוצרים מעגלי כאב חזקים שככל הנראה יקח להם זמן עד אשר יעברו. העיסוי מומלץ לאנשים בעלי אורח חיים יושבני אשר עבודתם מחייבת ישיבה יום-יומית ממושכת. למשל אנשי מחשבים שתנועתם במהלך היום מועטה מאוד, נהגים ועוד.
העיסוי מתאים גם עבור ספורטאים אשר מפעילים את השרירים באופן אינטנסיבי וזקוקים לתחזוקה ממוקדת על מנת להמשיך בפעילות ולהמנע מפציעות.

איך מתבצע העיסוי:
מדובר בעיסוי איטי המשלב לחיצות חזקות על הרקמות הפגועות תוך כדי נשימות עמוקות של המטופל על מנת לסייע לריפוי והגעה פנימה עד כמה שאפשר לרקמה. הנשימה היא הכרחית כל העת אך בעיסוי עמוק עוד יותר היות והיא מהווה פירוק המתח בשריר. לאחר שיחה בינכם לבין המטפל, יתחיל המטפל את העיסוי תוך שהוא עובר עם ידיו ולוחץ על השרירים תוך כדי עיסוי פנימה אל הרקמה. העיסוי העמוק פועל על רבדים עמוקים ואף יכול לסייע במצב של גידים, רצועות ושרירים פגועים מכאן יכולתו לסייע לספורטאים מקצועיים. ביכולתו של העיסוי במידה והוא מתבצע אצל מטפל המומחה לכך היא אף לשחזר את תפקודי המפרקים במצב פציעה.

בשונה מעיסוי רגיל אשר אנו פונים אליו לצורך רגיעה והנאה, העיסוי העמוק הוא תהליך טיפולי לכל דבר אשר מטרותיו הן שיכוך תופעות כאב, טיפול בבעיות של תפקודי שרירים ומפרקים, בעיות אורטופדיה, בעיות גב וצוואר, עמוד שדרה ועוד.

העיסוי רקמות עמוק יכול להתאים  ככלי טיפולי יעיל ביותר עבור נפגעי טראומה פיזית אשר עוברים תהליך שיקום בעקבות חבלה, תאונת דרכים, תאונת עבודה, פציעת ספורט, או לחילופין עקב ניתוח כירורגי וגם לאילו מכם שנהנים מעיסוי עמוק ומעוניינים להמנע מפציעות עתידיות. בכל מקרה אנו ממליצים לא להמתין לבעיות חמורות ולהתחיל עוד לפני הופעת הכאבים. יש לציין כי יכולתו של המטפל מאוד חשובה והכשרתו בפציעות שונות. מדובר בהכשרה ספציפית של מטפלים העוסקים בעיסוי עמוק היות ואנו מדברים על מצבים רפואיים.